• Home/
  • Plots/
  • Plot/Land for sale in Shahapur

Details of Plot/Land for sale in Shahapur

Updated On: 31 Aug 2017
Plot ID: BEPLOT82834
Plot Area:
8.5 Acre
Price/Acre:
647,058.82 INR/Acre
Total Price:
55,00,000 INR
Posted By:
IDEAL CORPORATION
Total Views:
261

Overview

Plot/Land of 8.5 Acre land area for sale in Shahapur for Rs.55,00,000.